Menu Zamknij

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca jest niewątpliwie jednym z najbardziej wyczekiwanych dni przez  dzieci. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkole zamiast lekcji na dzieci czekają zabawy, konkursy i smakołyki. W taki właśnie sposób obchodziliśmy Dzień Dziecka w naszej szkole.  Szkolny poranek uczniowie zaczęli od gier i zabaw przygotowanych przez swoich wychowawców. Niektórzy z nich mięli też okazję wykazać się swoją wiedzą biorąc udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym. Jednak najważniejszym punktem programu była długo wyczekiwana dyskoteka.   Taneczne rytmy dopełniały wyjątkowości tego dnia, a o to by nie zabrakło energii do zabawy  na parkiecie zadbali rodzice zapewniając poczęstunek w postaci pizzy, frytek i lodów oraz Samorząd Uczniowski, który  zorganizował sklepik ze słodkościami i napojami. Przez cały dzień na twarzach dzieci gościł uśmiech.  Życzymy wszystkim naszym uczniom aby choć odrobiny tej tanecznej radości z czasów dzieciństwa nigdy im nie zabrakło w dalszym życiu!