Menu Zamknij

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca pożegnaliśmy miniony rok szkolny, a powitaliśmy nadchodzące wakacje. Tradycyjnie już uroczyste zakończenie roku rozpoczęliśmy mszą świętą, po której odbyła się akademia. Głównym punktem uroczystości było pożegnanie klas ósmych. Był to początek wielu wzruszeń i emocji, które towarzyszyły zgromadzonym w sali. 
Impreza rozpoczęła się pożegnalnym występem ósmoklasistów. Poezją i piosenką uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ciepłą, miłą atmosferę, za troskę, za trud w przekazywaniu wiedzy, za dobre serce i okazywaną im sympatię. Dopełnieniem ich myśli i uczuć były kwiaty dla wszystkich. 
Następnie wychowawczynie – p. Agnieszka Grala i p. Joanna Rosicka wręczyły absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, a ich rodzice – listy gratulacyjne. 
Nie zabrakło też przemówienia pani dyrektor – Wioletty Bukowskiej, która także skierowała pożegnalne słowa do bohaterów imprezy, podziękowała rodzicom, rozdała nagrody i podziękowania. 
Druga część spotkania miała charakter mniej oficjalny. Uczniowie w klasach spotkali się z wychowawcami. Były łzy, uściski, kwiaty i ostatnie wspólne zdjęcia. 
Tak zaczyna się Wasza nowa droga, drodzy Ósmoklasiści – życzymy Wam na niej wielu pozytywnych doświadczeń i mamy nadzieję, że zdobyte w naszej szkole umiejętności oraz wiedza pomogą Wam w życiu.
Powodzenia!

Wszystkim zaś uczniom Szkoły Podstawowej w Galewie życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

J. Rosicka