Menu Zamknij

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Wieczór andrzejkowy to często zabawa taneczna połączona z wróżeniem. Jest ostatnią okazją do tańca tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 23 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskotekę dla klas I- VIII. Uczniowie licznie przybyli na salę gimnastyczną i radośnie wzięli udział w zabawie. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło wróżb i zabaw przepowiadających przyszłość. Uczestnicy mieli również możliwość zakupu pysznych przekąsek. Tegoroczne andrzejki można zaliczyć do bardzo udanych i lubianych imprez w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, a organizatorom za zaangażowanie w  jej przygotowanie.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego