Menu Zamknij

KONCERT KOLĘD ORAZ PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM

22 grudnia w naszej szkole odbył się koncert kolęd oraz piosenek świątecznych w języku angielskim. Przedstawiciele klas I-VII przygotowali znane wszystkim utwory anglojęzyczne. Wystąpili soliści, duety i grupy wokalne z poszczególnych klas. W wykonaniu młodych artystów mogliśmy usłyszeć czternaście wspaniałych utworów. Były to zarówno tradycyjne kolędy, jak i  współczesne piosenki. Dzieci poradziły sobie znakomicie z obcojęzycznym repertuarem.  Koncert wprowadził wszystkich w miły i świąteczny nastrój.
Uroczystość zakończyła się wspólnym spotkaniem opłatkowym. Obecny na uroczystości ksiądz proboszcz odczytał fragment Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa i wszyscy obecni podzielili się opłatkiem, składając sobie przy tym świąteczne i noworoczne życzenia. Kolędy (tym razem w języku polskim) zaśpiewały dzieci, które reprezentowały naszą szkołę podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek w GOK Wozownia w Brudzewie.

K. Skiba
P. Stolarek-Woźny