Menu Zamknij

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Piątek 21 czerwca to dzień, na który wszyscy uczniowie czekali z utęsknieniem. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 zaczęliśmy Mszą świętą, po której odbyła się akademia. W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Impreza zaczęła się krótkim przedstawieniem klasy III. Następnie głos zabrali uczniowie klasy VII, którzy pożegnali starszych kolegów, życząc im w nowych szkołach pomyślności i wiernych przyjaciół.
 Ósmoklasiści podziękowali p. Dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość. Dopełnieniem ich myśli i uczuć były kwiaty dla wszystkich. Następnie wychowawczyni p. Magdalena Grzelak wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, a p. Dyrektor – nagrody dla najlepszych uczniów naszej szkoły, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami, od których otrzymali upragnione świadectwa.
Podczas uroczystości pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę panią Magdę, której składamy serdeczne podziękowania i życzymy zasłużonego odpoczynku.
Życzymy także wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.
Do zobaczenia po wakacjach!

M. Grzelak