Menu Zamknij

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

17 listopada 2025 r. w Szkole Podstawowej w Galewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. Nasza szkoła była organizatorem tego sportowego wydarzenia.
W rywalizacji udział wzięły reprezentacje szkół z całego powiatu – pięć drużyn dziewcząt oraz osiem drużyn chłopców. Zawody dostarczały wielu sportowych emocji. 
Opiekunami byli: p. Magdalena Grzelak i p. Maciej Szurgot.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:

Dziewczęta:
I m-ce SP Koźmin
II m-ce ZS-P Piekary
III m-ce SP Miłaczew
IV m-ce SP Galew
V m-ce SP Sarbice

Chłopcy:
I m-ce Kowale Pańskie
II m-ce SP Koźmin
III m-ce SP 5 Turek
IV m-ce SP Żuki
V m-ce ZS-P Piekary
VI m-ce SP Galew
VII/VIII SP Sarbice/SP Miłaczew

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej postawy. 👍👏🏆