Dnia 21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia promujemy takie wartości jak empatia, szacunek i dobroć. Na szkolnym korytarzu powstał „kącik życzliwości” gdzie uczniowie mogli znaleźć kartki z życzliwym zadaniem. Atrakcją tego dnia była też fotoramka.
Dzień Życzliwości i Pozdrowień