Menu Zamknij

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

18 listopada 2025 r. w Szkole Podstawowej w Galewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla rocznika 2010 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn dziewcząt i 9 drużyn chłopców. Organizacja zawodów przez naszą szkołę stała się już tradycją, a uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności
w sportowej atmosferze. Opiekunami byli: p. Magdalena Grzelak i p. Maciej Szurgot.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Dziewczęta
I miejsce SP Koźmin
II miejsce SP Tokary Pierwsze
III miejsce SP Skarżyn
IV miejsce SP Galew
V miejsce SP Sarbice
VI miejsce SP 4 Turek
VII miejsce ZS-P Piekary
VIII miejsce SP Miłaczew
IX miejsce Kowale Pańskie

Chłopcy
I miejsce ZS-P Piekary
II miejsce SP Sarbice
III miejsce SP 5 Turek
IV miejsce SP Galew
V miejsce SP Koźmin
VI miejsce SP Skarżyn
VII miejsce SP 4 Turek
VIII miejsce SP Kowale Pańskie
IX miejsce SP Miłaczew

Młodzież uczestnicząca w mistrzostwach po zakończeniu zmagań otrzymała pamiątkowe dyplomy, medale, a mistrzowie – puchary. 🏆👍👋