Menu Zamknij

Mistrzynie Powiatu Tureckiego w Unihokeju

W dniu 19 października w Gminnej Hali Sportowej w Brudzewie odbyły się rozgrywki w unihokeju w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi). Dziewczęta, które reprezentowały naszą szkołę zostały Mistrzyniami Powiatu Tureckiego w Unihokeju i równocześnie awansowały do Mistrzostw Rejonu Konińskiego.Skład drużyny: Jagoda Bukowiecka, Izabela Bukowska, Milena Bukowska, Agata Grzelak, Agata Lament, Karolina Połatyńska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W dniu 21 października odbyły się również Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Unihokeju w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej – rocznik 2008 i starsi. Naszą szkołę reprezentowały drużyny chłopcówi dziewcząt. Wyniki pozwoliły zająć 4.miejsce w tych Mistrzostwach. Pomimo tego obie drużyny walczyły do końca – wielkie brawa!