Menu Zamknij

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Na początku października obchodziliśmy w naszej szkole XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, do której zgłosiły się 5643 szkoły. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym, udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje.

W naszej szkole zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych uczniów. Uczniowie mieli okazje odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, ale również zmierzyć się w szkolnej rywalizacji. Do egzaminu przystąpiło 61 uczniów. Tytuły „Eksperta Tabliczki Mnożenia” zdobyli: Dominika Ptasińska, Aleksandra Perek, Anastazja Poturała, Filip Budynek, Julia Osiewała, Alan Sawikowski, Antoni Pakuła, Nikola Banasiak, Karolina Gryglewska, Joanna Marciniak.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”! Dziękujemy uczniom, którzy dołączyli do tego wydarzenia!