Menu Zamknij

ZAPROSZENIE

Drodzy Rodzice!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – czas niewątpliwie niezwykły. Tradycją w naszej szkole jest wystawienie z tej okazji jasełek.

W tym roku pragniemy podtrzymać ten zwyczaj. W związku z tym zapraszamy Państwa na przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej szkoły, które odbędzie się 8 grudnia 2023 roku o godz. 17.00. Po spektaklu zachęcamy do udziału w specjalnie przygotowanym kiermaszu bożonarodzeniowym, podczas którego będzie można kupić wiele ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Spotkanie będzie również okazją do przyjemnego spędzenia czasu przy kawie
i herbacie.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym świątecznym wydarzeniu.

                                                                                                                                                      Dyrektor oraz nauczyciele