Menu Zamknij

XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W połowie listopada obchodziliśmy w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest również okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości.
W naszej szkole zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych uczniów. Uczniowie mogli odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, ale również zmierzyć się w szkolnej rywalizacji. Do egzaminu przystąpiło 43 uczniów. Tytuły „Eksperta Tabliczki Mnożenia”  zdobyły: Aleksandra P., Katarzyna G., Lena D.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy dołączyli do tego wydarzenia!

A. Grala