Menu Zamknij

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GALEWIE

  Światowy Dzień Pluszowego Misia został ustanowiony w 2002 roku, w celu upamiętnienia setnej rocznicy powstania tej maskotki.
  W piątek  25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem, a nasze przedszkolne sale zostały zamienione w pluszowe wioski. 
  Przedszkolaki zapraszały swoich przyjaciół do wspólnej zabawy w misiowej wiosce. Dzieci spróbowały misiowych przysmaków tj. miodu oraz pierniczków. Dla dzieci przygotowane zostały różne atrakcje: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy śpiewanie piosenek, misiowe tańce.
  Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości, wspólnej zabawy oraz słodkich chwil. Mamy nadzieję, że to misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach naszych przedszkolaków na długi czas.

L. Ciemniewska