Menu Zamknij

PLUSZOWY MIŚ W GRUPIE 3-4 LATKÓW W CHRZĄBLICACH

  W dniu 25.11.2022 r. najmłodsza grupa przedszkolaków w Chrząblicach uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże oraz inne ulubione pluszaki. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
  W tym wesołym dniu przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, słuchały wierszyków o misiach. Bawiły się m. in. przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych,  zgadywankach, wykonywały prace plastyczne . Chętnie częstowały się ciasteczkami moczonymi w miodzie.
  Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy  Przyjaciela Pluszowego Misia.

E. Walkowska